Sprzęt używany w Satell-Cad Polska

31.03.2022


 

Sprzęt używany w Satell-Cad Polska

Na satellcad.pl zaczęła funkcjonować zakładka SPRZĘT UŻYWANY i właśnie tam znajdziecie owe instrumenty z najwyższej półki. Nie musicie się obawiać, że sprzęt Was zawiedzie. Nasze instrumenty pochodzą ze sprawdzonych i pewnych źródeł. Nie pozwolimy sobie na złe opinie na nasz temat dlatego nie możemy ryzykować sprzedając urządzenia pomiarowe gdyby były błędnie skalibrowane. Przy każdym instrumencie zastaniecie informację o jego stanie technicznym, rok produkcji, jakie akcesoria składają się na sprzedawany zestaw, dodatkowe informacje oraz ewentualną cenę zakupu. Do każdego instrumentu są dołączone zdjęcia przedstawiające stan, zawartość kufra transportowego i innych szczegółów. Geodezyjny sprzęt używany to dobry pomysł aby zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na inne inwestycje zachowując przy tym doskonałą jakość pomiarów. Udzielimy wszelkiego wsparcia przy zakupie oraz po nim abyście mieli pewność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nigdy nie zostawiamy nikogo na lodzie.

 
 

Jaki sprzęt mamy w ofercie?

W naszej ofercie instrumentów używanych znajdziecie tachimetr manualny Spectra Precision Focus 2 5", który jest tachimetrem pokazowym oraz brał udział w zaledwie kilku pracach w terenie. Jest wręcz w idealnym stanie i tylko czeka aż ktoś wykona nim następne pomiary. Opcjonalne szkolenie z obsługi instrumentu przyda się aby opanować wachlarz możliwości jakie proponuje Focus 2.

 

Drugą propozycją na naszej stronie internetowej jest używany GPS! Odbiornik GNSS Leica GS08 wraz z kontrolerem terenowym CS10 oraz tyczką to idealna opcja dla geodetów wymagających szybkich i precyzyjnych pomiarów. GS08 to odbionik GNSS wraz z pełnym wyposażeniem oraz anteną z bluetoothem na pokładzie.

 

Jakieś pytania?

Jeśli chcecie poznać szczegóły i konkretne warunki finansowe naszych intrumentów używanych, zadzwońcie do nas na numer kontaktowy 793 388 549 a odpowiemy na wszystkie Wasze pytania :)