Banner na stronie głównej na urządzeniach mobilnych

Satell-Cad Polska to firma działająca na terenie całego kraju. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt i akcesoria niezbędne dla geodezji i budownictwa. Współpracujemy z najbardziej znanymi dostawcami na rynku. Skupiamy się na asortymencie aby był on najlepszy pod względem jakości wykonania i użytych komponentów.

 

Szanowni Państwo,

  Satell-Cad Polska to firma działająca na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu instrumenty pomiarowe dla geodezji i budownictwa. W naszym asortymencie znajduje się sprzęt niezbędny do pracy geodety, tj. odbiorniki GPS, niwelatory kodowe, optyczne, odbiorniki GIS, a także akcesoria do codziennej pracy, tj. paliki geodezyjne, farby Soppec, Ampere TRIG-A-CAP, statywy drewniane i aluminiowe, łaty teleskopowe, taśmy stalowe Weiss, dalmierze laserowe Leica oraz Nivel System, markery olejne, punkty pomiarowe, repery oraz wiele innych. W ofercie dla budownictwa posiadamy: niwelatory laserowe - rotacyjne, rurowe, niwelatory optyczne, poziomice elektroniczne, wykrywacze instalacji podziemnych, lasery liniowo-krzyżowe i inne.
Współpracujemy z najbardziej znanymi dostawcami na rynku. Skupiamy się na asortymencie aby był on najlepszy pod względem jakości wykonania i użytych komponentów.